Brayt i11 pasta polerska do lakieru

BRAYT i11 PASTA POLERSKA

Wysokiej jakości pasta polerska, która przeznaczona jest do lakierów poliestrowych (PE), poliuretanowych (PU), akrylowych oraz wodnych. Znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, na przykład w przemyśle meblarskim i wszędzie tam, gdzie stosowane są różnego rodzaju lakiery i bardzo ważny jest efekt wizualny.

Pasta do lakieru powinna być stosowana do odpowiedniego usunięcia rys powstałych na przykład w procesie produkcji, wykończenia powierzchni i nabłyszczenia. Jest bardzo prosta i wygodna w użyciu. Przeznaczona wyłącznie do użytku profesjonalnego. Pasta polerska zapewnia uzyskanie gładkiej powierzchni bez ukrytych defektów i sztucznego błysku. Niweluje wszelkie rysy powstałe podczas eksploatacji bądź w wyniku szlifowania papierem ściernym.

Oferowana pasta polerska zawiera w swoim składzie wysokiej jakości minerały polerskie, które odpowiadają za otrzymanie bardzo dobrego połysku i gładkości w krótkim czasie i bez nadmiernego nagrzewania polerowanej powierzchni. Nie zawiera wypełniaczy woskowych ani silikonu.

Pojemność: 1 kg; 4,5 kg

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta