BRAYT i2 MLECZKO POLERSKIE

BRAYT i2 MLECZKO POLERSKIE

Odpowiednie wykończenie każdego lakierowania to niezbędna kwestia. Idealny błysk oraz perfekcyjne wykończenie to zasługa dobrze dobranego mleczka. U nas znajdą Państwo wysokiej jakości produkty zarówno do gruntowania, lakierowania jak i polerowania. Oferowane mleczko polerskie marki Brayt to sprawdzony produkt polecany przez wielu użytkowników.

Niezależnie od rodzaju wykorzystywanego lakieru mleczko polerskie Brayt będzie idealnym uzupełnieniem całości. Ten niezawodny i profesjonalny produkt nadaje się do usunięcia wszelkich defektów po lakierowaniu nadając idealny lustrzany połysk. Mleczko polerskie dostępne w naszej ofercie jest łatwe w użyciu, wydajne oraz dzięki optymalnej proporcji zawartości ciał stałych i odpowiedniego rodzaju spoiwa pozwala utrzymać czystość w miejscu pracy i jest łatwe w usunięciu po zakończeniu polerowania.

Oferowana pojemność 1 kg oraz jej atrakcyjna cena to gwarancja zadowolenia. Łatwe w aplikacji mleczko polerskie umożliwi szybkie wykonanie danej czynności oraz zapewni bezproblemowe osiągnięcie trwałych i oczekiwanych efektów.

Pojemność: 1 kg

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta