Kontakt

Troton Sp. z o.o.

Ząbrowo 14A
78-120 Gościno
Polska

tel./fax +48 94 35 126 22
E-mail: troton@troton.com.pl

NIP: 671-16-10-078
Sąd Rejonowy w Koszalinie
IX Wydz. KRS
KRS 0000187692;
Kapitał zakładowy 8215000pln

Dział lakiernictwa samochodowego – Polska

KATOWICE

Konsultant:
Tomasz Mężyk
tel. kom. +48 664 434 885
e-mail: t.mezyk@troton.com.pl

KRAKÓW

Konsultant:
Grzegorz Bieniek
tel. kom. +48 664 435 877
e-mail: g.bieniek@troton.com.pl

KRAŚNIK

Konsultant:
Krzysztof Smoliński
tel. +48 668 811 122
e-mail: k.smolinski@troton.com.pl

WARSZAWA

Konsultant:
Marek Muchowski
tel. kom. +48 692 427 491
e-mail: warszawa@troton.com.pl

GDAŃSK

Konsultant:
Tomasz Grzendzicki
tel. kom. +48 664 434 988
e-mail: t.grzendzicki@troton.com.pl

POZNAŃ

Konsultant:
Grzegorz Szewczuk
tel. kom. +48 602 712 435
e-mail: g.szewczuk@troton.com.pl

WARSZAWA

Biuro handlowe:
ul. Piłsudskiego 205A
05-270 Marki
tel/fax. +48 604 821 044
e-mail: warszawa@troton.com.pl

Dział lakiernictwa samochodowego – Eksport

Katarzyna Bartczak
k.bartczak@troton.com.pl
Phone +48 692423484, +48 943 531 621

Inna Atroszczenko
inna@troton.com.pl
Phone +48 668315344, +48 943 531 638

Dział produktów dla przemysłu

Konsultant:
Karol Szkutnik
k.szkutnik@troton.com.pl
+48 668 316 669

Dział produktów do jachtingu

Joanna Janiak
j.janiak@troton.com.pl
+48 668 649 461

Formularz kontaktowy



Katalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta