LAKIER AKRYLOWY SREBRNY METALIK

LAKIER AKRYLOWY SREBRNY METALIK

Szybkoschnący lakier w połysku do felg, kołpaków, drobnych elementów i do dekoracji. Dobra przyczepność do różnego rodzaju podłoży. Odporny na zadrapania, działanie benzyny i substancji chemicznych, odporny na promieniowanie UV. Można aplikować dodatkowo lakier bezbarwny.

Pojemność: 400ml
Kolor: srebrny metalik

 

Lakier samochodowy srebrny metalik w sprayu marki Troton:

  • Lakier samochodowy srebrny metalik marki Troton zapewnia piękny, ​ metalizowany efekt, który „pracuje“ pod wpływem oświetlenia, co poprawia walory estetyczne pokrywanej powierzchni.
  • Ten rodzaj krycia zdecydowanie bardziej skutecznie niż inne pozwala ukryć ewentualne ​ zadrapania i zarysowania​ powierzchni. Dodatkowo, elementy potraktowane lakierem metalicznym o srebrnym kolorze brudzą się w sposób, który jest mniej widoczny dla ludzkiego oka.
  • Lakier srebrny metalik ma ​ uniwersalne zabarwienie​, dzięki czemu bez ryzyka można używać go do powierzchni o najróżniejszym odcieniu.
  • Lakier metaliczny do samochodu nadaje się​ ​ do użycia​ z plastikiem, elementami aluminiowymi, metalowymi, a nawet z drewnianymi. Dobrej jakości skład pozwala na uzyskanie maksymalnej przyczepności do podłoża.
  • Poza poprawieniem wyglądu auta, lakier srebrny metalik pozwala na konserwację elementów auta. Warstwa lakieru stanowi ​ dodatkowe zabezpieczenie nawierzchni przed działaniem produktów ropopochodnych, mrozu, promieniowania słonecznego oraz przed wilgocią.

Zobacz również