Lakier MASTER C38 VHS 2:1

Lakier MASTER C38 VHS 2:1

Bezbarwny lakier akrylowy Master C38 VHS 2:1 jest produktem łatwym w aplikacji. Charakteryzuje się bardzo dobrą wchłanialnością mgły natryskowej oraz doskonałą rozlewnością. W trakcie nakładania nie wykazuje tendencji do tworzenia zacieków, co pozwala na uzyskanie charakterystycznej morki samochodowej. Jego zaletą jest szybki czas schnięcia, a zarazem długi czas życia, dlatego też może być przeznaczony do malowania zarówno małych elementów samochodowych, jak i dużych powierzchni. Zastosowanie wysokiej jakości żywic pozwala, by lakier mógł współpracować z większością lakierów bazowych dostępnych na rynku. Lakier ten również charakteryzuje wysoki połysk oraz doskonały wygląd powłoki na drugi dzień, mimo, że jest to szybkoschnący lakier (suchość dotykowa 3 godziny) to utwardzona powłoka nie gaśnie.
Lakier Master C38 VHS 2:1 występuje w wersji z utwardzaczem standard oraz utwardzaczem przeznaczonym do szybkich napraw samochodowych.
Wysokiej jakości 2-komponentowy, akrylowy lakier bezbarwny Master C38 VHS 2:1 do napraw samochodowych o bardzo niskiej zawartości związków lotnych.

 Do napraw małych i dużych powierzchni.
 Bardzo wysoka zawartość części stałych >55%.
 Doskonały wygląd powłoki.
 Wysoki połysk.
 Łatwość aplikacji.
 Bardzo dobra wchłanialność mgły natryskowej.
 Doskonała rozlewność.
 Szybkie schnięcie:
20°C – 3 godziny, 60°C – 15 minut.

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta