Nawierzchniowy lakier matowy DIABOLIC MATT

Nawierzchniowy lakier matowy DIABOLIC MATT

W odpowiedzi na nową potrzebę rynku, firma Troton poszerzyła swoją ofertę o nawierzchniowy lakier matowy.
W Linii Master znajdziemy dwa nowe lakiery, które stanowią jedną całość, lecz mogą być również stosowanie całkowicie oddzielnie, w zależności od efektu jaki planujemy otrzymać.

Produkt o nazwie Diabolic Matt jest wysokiej jakości lakierem akrylowym, przy użyciu którego otrzymamy efekt pełnego matu. Przy zastosowaniu tego lakieru otrzymamy równomiernie zmatowioną powierzchnię. Unikniemy efektu chmurzenia, często występującego przy stosowaniu matowych wykończeń. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości środków chroniących przed zarysowaniami, powłoka jest nie tylko matowa, ale jednocześnie mocna i wytrzymała.

Dla osób, które nie są przekonane do efektu pełnego matu, bądź obawiają się jego zachowania w codziennym użytkowaniu, producent przewidział kilka dodatkowych opcji. Troton zdecydował się wprowadzić do Linii Master także drugi lakier o nazwie Diabolic Glossy. Dzięki temu lakierowi możemy otrzymać bardzo wytrzymałe wykończenie, o wysokim połysku. Lakiery te stanowią swego rodzaju duet, gdyż możemy je mieszać w dowolnych proporcjach, uzyskując dzięki temu różne stopnie matu, takie jakie w danej chwili najbardziej nam odpowiadają.

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta