Rozcieńczalnik do cieniowania lakieru

Rozcieńczalnik do cieniowania

Rozcieńczalnik umożliwiający wykonanie niewidocznej zaprawki w 2-komponentowych akrylowych lakierach bezbarwnych. Jego zadaniem jest przygotowanie powierzchni do malowania, usunięcie osiadającego kurzu oraz niwelowanie optycznych różnic połysku w miejscu styku starej powłoki lakierowej i nowo nałożonego lakieru akrylowego.

Rozcieńczalnik do cieniowania umożliwia łatwe i szybkie cieniowanie lakieru, także w przypadku użycia lakierów o wysokiej zawartości części stałych (HS, VHS). Gwarantuje szybkie schnięcie i wygładzenie powierzchni. Nie powoduje utraty połysku, także podczas wygrzewania w podwyższonej temperaturze, nawet do 60oC. Rozcieńczalnik do cieniowania ułatwia uzyskanie żądanego efektu. Dzięki niemu cieniowanie lakieru będzie proste jak nigdy wcześniej i poradzą sobie z nim nawet niedoświadczeni użytkownicy.

Oferowany przez nas rozcieńczalnik do cieniowania jest bardzo łatwy w aplikacji, umożliwia uzyskanie ciekawego i zamierzonego efektu bez żadnych niespodzianek, a praca z nim to sama przyjemność.

nr artykułupojemnośćpakowanie
23381l6
Do pobrania

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta