Rozcieńczalnik do cieniowania lakieru

Rozcieńczalnik do cieniowania

Rozcieńczalnik umożliwiający wykonanie niewidocznej zaprawki w 2-komponentowych akrylowych lakierach bezbarwnych. Jego zadaniem jest przygotowanie powierzchni do malowania, usunięcie osiadającego kurzu oraz niwelowanie optycznych różnic połysku w miejscu styku starej powłoki lakierowej i nowo nałożonego lakieru akrylowego.

Rozcieńczalnik do cieniowania umożliwia łatwe i szybkie cieniowanie lakieru, także w przypadku użycia lakierów o wysokiej zawartości części stałych (HS, VHS). Gwarantuje szybkie schnięcie i wygładzenie powierzchni. Nie powoduje utraty połysku, także podczas wygrzewania w podwyższonej temperaturze, nawet do 60oC. Rozcieńczalnik do cieniowania ułatwia uzyskanie żądanego efektu. Dzięki niemu cieniowanie lakieru będzie proste jak nigdy wcześniej i poradzą sobie z nim nawet niedoświadczeni użytkownicy.

Oferowany przez nas rozcieńczalnik do cieniowania jest bardzo łatwy w aplikacji, umożliwia uzyskanie ciekawego i zamierzonego efektu bez żadnych niespodzianek, a praca z nim to sama przyjemność.

Rozcieńczalnik InterTroton jest produktem wysokiej jakości, który ma zastosowanie w użytku profesjonalnym oraz domowym. Jego formuła sprawia, że nie powoduje on dużych trudności w stosowaniu. Po odpowiednim użyciu, naprawiana powierzchnia będzie nie do odróżnienia od nowej.

Kiedy należy stosować rozcieńczalnik do cieniowania?

Zastosowanie znajduje on przede wszystkim podczas ponownego malowania elementów karoserii. Stosuje się go po różnego rodzaju stłuczkach, wypadkach i głębszych otarciach. Nakładania rozcieńczalnika można zaniechać jedynie podczas odrestaurowywania całych elementów samochodu takich jak drzwi czy maska. W takich wypadkach kolor najczęściej nie odznacza się zbyt wyraźnie. Etap nakładania rozcieńczalnika możemy także pominąć w przypadku miejsc niewidocznych lub słabo widocznych. Jednak w przypadku zdecydowanej większości napraw nakładanie rozcieńczalnika jest niezbędne dla zachowania właściwej ciągłości koloru. Rozcieńczalnik do cieniowania skutecznie zapobiega wyróżnianiu się nowo położonego koloru. Sprawia, że lakier wygląda jednolicie i gładko. Dzięki niemu unikamy powstawania nieestetycznych łączeń pomiędzy lakierami.

 

nr artykułupojemnośćpakowanie
23381l6
Do pobrania

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta