Samochodowa szpachlówka poliestrowa do plastiku, metalu i aluminium SPEC UNIVERSAL

SZPACHLÓWKA SPEC UNIVERSAL

Poliestrowa szpachlówka samochodowa SPEC Universal to jeden z najbardziej podstawowych i co za tym idzie najczęściej używanych produktów w naprawach, konserwacji i kosmetyce karoserii samochodowej. Jej konsystencja dostosowana jest tak, by szpachla prowadziła się łatwo i tym samym pozwalała na wysoką precyzję.

Docenić można jej wysoką tiksotropię, co przy formowaniu wypełnień jest istotnym czynnikiem wpływającym na łatwość formowania uzupełnienia, przy czym ważny jest też wydłużony czas życia, który wynosi 10 minut w 20 °C, dając czas na precyzyjne i staranne wyrównanie powierzchni, co udało się uzyskać przy jednoczesnym zachowaniu czasu utwardzania na poziomie około 30 minut.

Jest to szpachlówka poliestrowa, dzięki czemu nadaje się do metalu (w tym aluminium) oraz plastiku, przy czym odznacza się również doskonałą adhezją do elementów drewnianych oraz laminatów poliestrowo-szklanych, co czyni z niej produkt uniwersalny. Podstawowym zastosowaniem jest tworzenie wypełnień, a przy projektowaniu produktu naczelnym adresatem była branża samochodowa ze szczególnym naciskiem na użytek ściśle profesjonalny. Dlatego też oferowana jest w dużych opakowaniach po 4,5 kg.

Pojemność: 4,5 kg

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta