Bałtyckie przygody z Trotonem

Bałtyckie przygody z Trotonem

Od tego roku TROTON chcąc docenić najlepszych klientów swojej firmy zabiera ich na wycieczki do Kopenhagi lub na wędkarskie rejsy jachtem motorowym (ewentualnie statkiem rybackim).

Wycieczka do Kopenhagi zaczyna się już na promie POMERANIA. Na licznych jego pokładach jest wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Chętni mogą skorzystać z jacuzzi, solarium, sauny, zagrać w kasynie, posiedzieć w Karczmie, potańczyć na dyskotece lub miło spędzić czas w restauracji bawiąc się przy muzyce „na żywo”. Prom płynie całą noc, a do portu wpływa około godziny 8:00. Kopenhaga jest miastem fascynującym, wszystko znajduje się tu w zasięgu ręki – wspaniałe rozrywki i restauracje w ogrodach Tivoli, Pałac Amalienborg Królowej Małgorzaty, Zamek Rosenborg, pomnik Małej Syrenki. Serce duńskiej stolicy stanowi długi deptak o nazwie Stroget, wzdłuż którego usytuowane są eleganckie i różnorodne sklepy. W jednym kierunku prowadzi on do Placu Ratuszowego i Tivoli, w drugim zaś do Teatru Królewskiego, malowniczego bulwaru Nyhavn oraz licznych galerii sztuki.
Zmęczeni zakupami i zwiedzaniem turyści , chcąc poczuć atmosferę miasta mogą usiąść na jednym z małych placyków ozdobionych fontannami lub w jednej z licznych knajpek przy bulwarze Nyhavn napić się piwa.
Wieczorem znów spotykamy się na promie i wracamy do Świnoujścia.

Drugą propozycją jest wędkowanie na otwartym morzu. Uczestnicy takiego rejsu o godzinie 7:00 muszą stać już na pokładzie i być gotowi do wypłynięcia. Rejs trwa od 8 do 10 godzin. To niesamowite przeżycie nie tylko dla wytrawnych, ale i dla początkujących wędkarzy. Jednostka posiada wszystkie niezbędne urządzenia nawigacyjne i połowowe, wygodną mesę i toaletę. Każdy uczestnik „wycieczki” dostaje wędkę i przynętę oraz instrukcje i pomoc. Dorsze łowi się na sztuczne przynęty zwane pilkerami. Są one ciężkie, ważą od 60 do 500g i są uzbrojone w dużą i ostrą kotwiczkę. Po kilku godzinach wędkowania załoga serwuje ciepły posiłek, który można zjeść zależnie od pogody – na pokładzie lub pod pokładem w ciepłej mesie. W trakcie rejsu dla chętnych przygotowywane są gorące lub zimne napoje. Załoga na bieżąco czyści złowioną rybę, więc z wyprawy każdy zabiera wyczyszczone dorsze i niezapomniane przeżycia.

Zobacz równieżTroton Sp. z o.o.

Ząbrowo 14A
78-120 Gościno
Polska

tel./fax +48 94 35 126 22
E-mail: troton@troton.com.pl


Katalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta