Nowe gąbki polerskie Brayt.

Nowe gąbki polerskie Brayt.

Właśnie uzupełniliśmy naszą ofertę produktową o nowe gąbki polerskie. Sprawdź je i postaw na efekt.

 

 

 

 

 

Do oferty firmy  zostały wprowadzone nowe gąbki polerskie. Gąbki zaprojektowano od podstaw, specjalnie dla produktów Brayt, aby zapewnić jak najlepszą współpracę z pastami polerskimi.

Wykonano je z innowacyjnej, otwartokomórkowej pianki poliuretanowej zmniejszającej efekt przegrzewania powierzchni. Ich unikalny kształt ułatwia polerowanie trudno dostępnych miejsc. Struktura gąbki oraz środkowy otwór wentylacyjny zapewniają dobre odprowadzenie temperatury wytwarzanej przy polerowaniu, zachowując przy tym odpowiednią twardość roboczą.  Gąbki świetnie nadają się zarówno do pracy z maszyną rotacyjną jak i orbitalną.

M Troton_pad_08 M Troton_pad_07

Produkty dostępne są w dwóch wariantach: gąbka twarda (żółta), dedykowana do stosowania z pastami pierwszego i drugiego kroku oraz miękka (szara), przeznaczona do polerowania wykończeniowego, usuwania hologramów i niewielkich zarysowań oraz nakładania wosków i powłok ochronnych.

M Troton_pad_09 M Troton_pad_10

Nowe gąbki są już dostępne w sprzedaży w dwóch rozmiarach: o średnicy 150 mm i 80 mm. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.brayt.pl oraz do przedstawicieli handlowych.

FB1 _ 318 x 236

 

Zobacz równieżTroton Sp. z o.o.

Ząbrowo 14A
78-120 Gościno
Polska

tel./fax +48 94 35 126 22
E-mail: troton@troton.com.pl


Katalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta