Nowość

Firma Troton wprowadza do sprzedaży nowy podkład akrylowy Master DTM Primer Sealer 4:1.

Jest to wysokiej jakości 2-komponentowy multi-funkcyjny podkład z dodatkiem środków antykorozyjnych, z możliwością stosowania w 3 wersjach: wypełniającej, gruntującej oraz „mokro na mokro”.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i wysokiej klasy składników DTM Primer Sealer posiada bardzo szerokie spektrum zastosowania. Świetnie sprawdza się zarówno jako podkład wypełniający, jak i grunt izolacyjny.
Może być aplikowany bezpośrednio na metal, stanowiąc doskonałe zabezpieczenie przed korozją dla miejsc przeszlifowanych do gołej stali. Bardzo dobrze izoluje trudne podłoża i miejsca szpachlowane od powłok lakierowych, zabezpieczając je przed efektem tzw. mapowania. Dodatkową zaletą podkładu jest możliwość aplikacji techniką “mokro na mokro”, bez konieczności szlifowania.
Podkład występuje w 3 kolorach: szarym, białym i czarnym.
Zmieszanie dostępnych kolorów w odpowiednich proporcjach pozwala na uzyskanie 2 dodatkowych kolorów, co umożliwia pracę w pełnym systemie szarości widmowych i dobór rekomendowanego koloru podkładu dla docelowego koloru bazy.

Zalety:
• Doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne stali.
• Bardzo dobre właściwości izolacyjne i wypełniające.
• Bardzo krótki czas utwardzania.
• Możliwość aplikacji techniką „mokro na mokro”.
• Silna przyczepność do różnego rodzaju podłoży.
• Praca w systemie szarości widmowych.

Stopień połysku: mat
Czas utwardzania: 2÷3 h / 20°C.

Znajdź dystrybutora