„Perła Powiatu” nagroda starosty kołobrzeskiego dla Trotonu.

„Perła Powiatu” nagroda starosty kołobrzeskiego dla Trotonu.

W sobotni wieczór w hali Milenium odbyło się Noworoczne Spotkanie Prezydenta. Podczas balu, w którym uczestniczyło prawie 800 osób, rozdano nagrody prezydenta – Kołobrzeskie Koniki. Przyznano je w trzech kategoriach – społecznej, kulturalnej i gospodarczej.

Nagrody przyznawane są osobom, które wyróżniły się swoją działalnością lub osiągnięciami w roku poprzedzającym. Janusz Gromek wręczył statuetkę Ryszardowi Woźniakowi, prezesowi Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno – Uzdrowiskowego i szefowi ośrodka „Verano” zarazem, Andrzejowi Szymańskiemu, zdobywcy złotego medalu na Mistrzostwach Europy w kickboxingu oraz Natalii Krakowiak, na co dzień pracującej w teatrze „Studio Buffo”, laureatce „Debiutów” na festiwalu w Opolu.

Przy okazji „Koników” po raz trzeci starosta Artur Mackiewicz wręczył „Perłę Powiatu”. Tym razem nagrodę dla firmy „Troton” odebrał jej właściciel, Jan Wołejszo. Producent szpachlówek samochodowych otrzymał to wyróżnienie między innymi za działania proekologiczne. Po zakończeniu części oficjalnej wystąpił kabaret „Formacja Chatelet”.

Zobacz równieżTroton Sp. z o.o.

Ząbrowo 14A
78-120 Gościno
Polska

tel./fax +48 94 35 126 22
E-mail: troton@troton.com.pl


Katalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta