PODKŁAD MULTIFUNKCYJNY DTM PRIMER SEALER 4:1

PODKŁAD MULTIFUNKCYJNY DTM PRIMER SEALER 4:1

Wysokiej jakości 2-komponentowy multifunkcyjny podkład akrylowy z dodatkiem środków antykorozyjnych, z możliwością stosowania w 3 wersjach: wypełniającej, gruntującej oraz „mokro na mokro”.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i wysokiej klasy składników DTM Primer Sealer posiada bardzo szerokie spektrum zastosowania. Świetnie sprawdza się zarówno jako podkład wypełniający, jak i grunt izolacyjny.
Może być aplikowany bezpośrednio na metal, stanowiąc doskonałe zabezpieczenie przed korozją dla miejsc przeszlifowanych do gołej stali. Bardzo dobrze izoluje trudne podłoża i miejsca szpachlowane od powłok lakierowych, zabezpieczając je przed efektem tzw. mapowania. Dodatkową zaletą podkładu jest możliwość aplikacji techniką “mokro na mokro”, bez konieczności szlifowania.

Podkład występuje w 3 kolorach: szarym, białym i czarnym.
Zmieszanie dostępnych kolorów w odpowiednich proporcjach pozwala na uzyskanie 2 dodatkowych kolorów, co umożliwia pracę w pełnym systemie szarości widmowych i dobór rekomendowanego koloru podkładu dla docelowego koloru bazy.

Zalety

  • Doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne stali.
  • Bardzo dobre właściwości izolacyjne i wypełniające.
  • Bardzo krótki czas utwardzania.
  • Możliwość aplikacji techniką  „mokro na mokro”.
  • Silna przyczepność do różnego rodzaju podłoży.
  • Praca w systemie szarości widmowych.

Zobacz równieżKatalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta