Szpachlówka zbrojona włóknem szklanym ONYX

Szpachlówka zbrojona włóknem szklanym ONYX

W ostatnich miesiącach Troton wprowadził na rynek dwie szpachlówki nowej generacji AMBER i BOLD. Oba te produkty zostały bardzo dobrze przyjęte i ocenione przez lakierników. Kolejną propozycją podkołobrzeskiej firmy jest szpachlówka zbrojona włóknem szklanym – ONYX.

ONYX jest szpachlówka poliestrową z dodatkiem specjalnie obrobionego chemicznie i zmielonego włókna szklanego. Dzięki temu szpachlówka ta uzyskała odpowiednią elastyczność i twardość. Dlatego też Troton poleca ją szczególnie do łatania dziur, uzupełniania większych ubytków, przerdzewień oraz wzmacniania osłabionych elementów karoserii samochodowych.
ONYX posiada dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży i można go nakładać
na podkłady akrylowe dwukomponentowe, podłoża metalowe także te niezgruntowane, podłoża ze stali, aluminium i stare powłoki lakierowe.Na wszystkich tych podłożach ONYX dobrze się aplikuje i szlifuje. Można go nakładać nawet w grubszych warstwach. Przy temperaturze 20 stopni Celcjusza i dodaniu 2% utwardzacza schnie w czasie do 15 minut. Dzięki tym właściościom jest to produkt łatwo poddający sie obróbce i „przyjazny” w trakcie pracy lakiernika.

Produkt ten zawierając tylko 35 [g/l] VOC dla mieszanki spełnia wymogi dyrektywy Unii Europejskiej ( 2004/42/WE), która dla tej kategorii produktów podaje wartość graniczną udziału części lotnych ma poziomie 250 [g/l] produktu gotowego do użytku.

ONYX będzie sprzedawany w linii MASTER w opakowaniach jednolitrowych. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.troton.com.pl oraz u przedstawicieli handlowych firmy.

Zobacz równieżTroton Sp. z o.o.

Ząbrowo 14A
78-120 Gościno
Polska

tel./fax +48 94 35 126 22
E-mail: troton@troton.com.pl


Katalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta