V edycja Święta Drzewa – 10 października 2007 Warszawa

Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej Klubu Gaja realizowanym od 2003 roku. Jest to ogólnopolska i międzynarodowa akcja sadzenia drzew co roku 10 października oraz towarzyszący jej program edukacji ekologicznej. Opiera się on na lokalnej aktywności, w szczególności młodzieży, przy udziale przedstawicieli różnych instytucji, lokalnych społeczności, samorządów, biznesu i organizacji pozarządowych.
Celem programu Święto Drzewa jest zainspirowanie dzieci, młodzieży, nauczycieli i wszystkich uczestników do podejmowania lokalnych działań proekologicznych dotyczących sadzenia i ochrony drzew. Placówki oświatowe w całym kraju nawiązują współpracę z najbliższym Nadleśnictwem. Lasy Państwowe, które są partnerem programu, udostępniają sadzonki drzew uczestnikom oraz służą pomocą swoich specjalistów.
Tegoroczna inauguracja V edycji Święta drzewa odbedzie się 10 pażdziernika na Polach Mokotowskich w Warszawie. Od godziny 12.oo w obecnosci Pani Prezydent Miasta Warszawy, przedstawicieli Lasów Państwowych, Fundacji Ashoka, firm Troton Sp. z o.o.
LeasePlan zaproszonych artystów oraz mediów rozpocznie sie akcja sadzenia drzew. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Zobacz równieżTroton Sp. z o.o.

Ząbrowo 14A
78-120 Gościno
Polska

tel./fax +48 94 35 126 22
E-mail: troton@troton.com.pl


Katalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta