Zapraszamy na Automechanikę

Zapraszamy na Automechanikę

16-21 września Frankfurt nad Menem Hala 9.2 Stoisko F88.
Główna tematyka tegorocznych targów: wpływ globalnego ocieplenia na rynek części samochodowych, na warsztaty, stacje benzynowe i na oferowane przez nie usługi.
Messe Frankfurt oczekuje około 4 600 wystawców i około 160 000 odwiedzających podczas dwudziestej edycji targów Automechanika w 2008 roku. Od czasu swojego debiutu w 1971 roku Automechanika zmieniała się i rozwijała tak, aby dziś być najważniejszym miejscem gdzie podejmowane są decyzje dotyczące rynku techniki motoryzacyjnej.
W tym roku tematem przewodnim będzie globalne ocieplenie i jego wpływ na tzw. aftermarket.

Jakie jest znaczenie tego zjawiska, jakie są ostatnie innowacje na polu redukcji emisji CO2 i jaki ma to wpływ na rynek części samochodowych? Jakie wytyczne branża samochodowa może przekazać warsztatom, stacjom benzynowym i jak to wpłynie na ofertę tych jednostek? Na tych targach odwiedzający będą mogli skorzystać z Katalogu ‚Zielonych’ Firm, który ma na celu zwrócenie uwagi na produkty wyróżniające się pod względem wydajności materiałowej i energetycznej lub są bardziej przyjazne dla środowiska.

W Akademii Automechaniki, eksperci zwrócą uwagę na zmiany na rynku techniki motoryzacyjnej, wymuszone żądaniami ograniczenia produkcji CO2.
Automechanika to dobrze znana marka, nie tylko zresztą we Frankfurcie. Targi Automechanika są znane na całym świecie i organizowane w 12 miejscach, na trzech kontynentach. Aż trzy nowe imprezy miały miejsce w ciągu ostatniego roku:
Automechanika Moskwa od 13 do 16 maja 2007,
Automechanika Kanada w Toronto od 26 do 28 września 2007
i Automechanika Rzym, od 31 stycznia do 2 lutego 2008.

Zobacz równieżTroton Sp. z o.o.

Ząbrowo 14A
78-120 Gościno
Polska

tel./fax +48 94 35 126 22
E-mail: troton@troton.com.pl


Katalog produktów Troton
Katalog on-line
Wsparcie klienta
Wsparcie klienta