Industry

Produkty przemysłowe Troton spełniają najbardziej wymagające potrzeby klientów. W naszej ofercie posiadamy pasty i gąbki polerskie, szpachlówki, aerozole i farby mające swoje zastosowanie zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim. Cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Produkty

Znajdź produkt

Grupy asortymentowe

Meblarstwo

W ofercie Troton posiadamy produkty do renowacji oraz pielęgnacji mebli. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, aby dobrać odpowiednie i najlepsze produkty do branży meblarskiej.

Kolejnictwo

Produkty przemysłowe Troton gwarantują trwałość i jakość w wielu zastosowaniach na kolei. Pociągi jeżdżą w różnych warunkach pogodowych, w upale, mrozie, śniegu i deszczu. Produkty Troton zabezpieczają przed utratą kolorów, korozją oraz są odporne na czyszczenie mocnymi środkami chemicznymi.

Przemysł metalurgiczno-stalowy

Produkty Troton zapewniają trwałość mechaniczną powłok stalowych i aluminiowych m.in. w przemyśle metalurgicznym i stalowym, niezależnie od warunków pogodowych i wagi ładunku, zapewniają odporność na korozję czy też promieniowanie UV.

Przemysł maszynowy

Maszyny często są wystawione na silne ścieranie mechaniczne, zmienne warunki pogodowe i drogowe czy też środki chemiczne. Produkty przemysłowe Troton zapewniają klientom najlepsze rozwiązania.

Przemysł dekoracyjny

Nasze produkty przeznaczone są nie tylko do przemysłu ciężkiego, ale również lekkiego. Dopasowując się do specjalistycznych wymogów, używane są również w branży dekoracyjnej m.in. przy produkcji krasnali ogrodowych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Inne

Nasze działy techniczny i laboratorium wspólnie pracują, aby produkty Troton były jak najwyższej jakości, zaspakajały najbardziej wymagające potrzeby klientów w różnych branżach i były przyjazne środowisku. Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami, aby wybrać najlepszy produkt dla Twojej firmy.