Praca w naszej firmie to przede wszystkim pasja

Zespół tworzą zgrani profesjonaliści, którzy swoim zapałem chcą rozwijać firmę i zmieniać świat. Dajemy możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych, wykorzystania kreatywności i samodzielności. W zamian oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, u jednego z najlepszych pracodawców w regionie. Praca w Trotonie to także stabilność zatrudnienia i liczne benefity. Dołącz do nas i przekonaj się sam, dlaczego zostaliśmy nagrodzeni statuetką „Pracodawca Roku”.

Wolność działania i rozwój

W Trotonie każdy ma szansę realizowania swoich pomysłów w swojej specjalizacji. Stawiamy na ludzi i wierzymy w ich samodzielność i zdolności wynikające z ich wewnętrznych pasji i zainteresowań. U nas możesz rozwinąć skrzydła i zrealizować swoje marzenia, a firma będzie Cię w tym wspierać. Umożliwiamy pracownikom podnoszenie kwalifikacji dofinansowując szkolenia, kursy, studia czy też naukę języka.

Dobra atmosfera

Traktujemy się z wzajemnym szacunkiem, tworzymy zgrany zespół i pozytywną atmosferę współpracy. Wierzymy, że dzięki pracy zespołowej możemy osiągnąć więcej. Integrujemy się także poza pracą, organizując wspólne wyjazdy i imprezy, a także aktywnie uczestnicząc w wielu ważnych projektach społecznych, jak choćby sprzątanie brzegów Parsęty.

Benefity

Zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu naszych pracowników i ich najbliższych – to podstawa wspólnych sukcesów. Troton oferuje możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania pakietu medycznego, karty sportowej a także kolonii dla najmłodszych.

Work-life balance

Tworzymy warunki, aby nasi pracownicy mogli łatwo pogodzić pracę zawodową z życiem prywatnym. Pracujemy w godzinach od 08.00 do 16.00, w systemie jednozmianowym. Naszą główną siedzibą jest Ząbrowo, przestronne biura i centrum produkcyjne zlokalizowane są w przepięknym i spokojnym otoczeniu krajobrazowym doliny Parsęty, która jest naszym największym dziedzictwem. Dla nas jednak najważniejsze jest jak, a nie gdzie, dlatego umożliwiamy także pracę w biurze w Poznaniu.

Referencje Pracowników

Katiuska

Export Manager

"Zawsze chciałam pracować w międzynarodowym towarzystwie, poznawać nowe kultury. Troton wysyła mnie na misje biznesowe w najdalsze zakątki Świata, sprawiając, że ciągle się rozwijam i uczę czegoś nowego. To ciekawa praca, która wciąga na całego."

Paweł

Kierownik Działu Techniki

„Interesują mnie nowinki z branży. Lubię pracować z ludźmi i dzielić się z nimi wiedzą. W Trotonie mam dostęp do najbardziej aktualnych informacji i rozbudowane zaplecze techniczne.”

Justyna

Kierownik laboratorium

"Razem możemy osiągnąć to, o czym oddzielnie możemy tylko marzyć.
Mocny i zgrany zespół to podstawa, a zespół to ludzie, którzy wspólnie osiągają wyznaczone cele, czyniąc to dla rozwoju firmy. Owocna współpraca, oparta na dobrej komunikacji, wsparciu i wzajemnym zaufaniu, to wartości, którymi kieruję się w codziennej pracy.”

Lista aktualnych ofert pracy w firmie