Poznaj korzyści, zostań naszym dystrybutorem

Jako producent artykułów dla lakiernictwa z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy szeroki wachlarz korzyści dla naszych partnerów handlowych. Dołącz do nas i zostań dystrybutorem Troton.

Współpraca

Możliwe formy współpracy

Możliwe formy współpracy
Możliwe formy współpracy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Uzupełnij formularz kontaktowy i wpisz treść swojej wiadomości.  Referencje od dystrybutorów

  Richard McClunie
  CEO
  Spray Shop Supplies
  Australia

  Produkty Troton są wysokiej jakości i sprawdzają się na rynku hurtowym i detalicznym w Australii. Troton oferuje wyjątkowe produkty w opakowaniach, które są odpowiednio dostosowane do potrzeb klientów. Troton to lider w branży dzięki wysoce wykwalifikowanym pracownikom i nadążaniu za nowinkami technologicznymi.

  Wiesław Januszczak, Jarosław Januszczak
  Właściciele
  P.H. Top-Car
  Polska

  Jesteśmy wiodącym dystrybutorem chemii samochodowej i artykułów dla lakiernictwa w regionie. Od początku naszego istnienia, tj. od 1993 roku współpracujemy z firmą Troton, która dostarcza nam swoje produkty. Troton jest godnym zaufania partnerem – konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę, zapewniając różnorodność oraz bardzo dobrą, stabilną jakość. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokajać rosnące potrzeby naszych klientów i rozwijać biznes. W Trotonie możemy liczyć na indywidualne podejście do współpracy i sprawny, bezpośredni kontakt. Jest to dla nas niezmiernie ważne, ponieważ zapewnia nam elastyczność działania i możliwość szybkiego dostosowania działań do sytuacji rynkowej i potrzeb klientów.

  Paweł Barański, Michał Graczak, Szczepan Sęk, Przemysław Sieradzan
  Właściciele
  MIX Dystrybucja
  Polska

  Firma MIX Dystrybucja z Kielc jest wiodącym dostawcą artykułów dla lakiernictwa samochodowego i przemysłowego w regionie świętokrzyskim. Z firmą Troton współpracujemy od początku prowadzenia naszej działalności, ich produkty były jednymi z pierwszych na naszych półkach. Kilkanaście lat współpracy pozwoliło nam wyrobić sobie bardzo pozytywną opinię – Troton jest godnym zaufania partnerem biznesowym! Dostarczane przez nich produkty mają wysoką i stabilną jakość oraz konkurencyjną cenę. Rozbudowana, szeroka oferta pozwala kompleksowo zaopatrywać naszych klientów. Wprowadzenie nowych rozwiązań i technologii przez nich zaproponowanych, pomogło osiągnąć firmie MIX Dystrybucja pozycję lidera w branży. Bezpośredni kontakt z obsługą oraz szybkość realizacji zamówień stawia firmę Troton na czołowej pozycji wśród naszych dostawców.

  CEO
  Car Refinish Products
  Hiszpania

  Z prawdziwą przyjemnością Car Refinish Products, dystrybutor produktów do renowacji samochodów z Hiszpanii, poleca produkty firmy Troton SP. z.o.o. z siedzibą w Polsce. Jest dla nas satysfakcją, że pracujemy z producentem, który ceni sobie zaufanie i rzetelność relacji pomiędzy producentem a dystrybutorem, oferując pomoc na wysokim poziomie w jego realizacji. Ponadto wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z wytycznymi UE, REACH, gwarantując wysokie standardy jakości. W Car Refinish Products testowaliśmy i pracowaliśmy z różnymi markami materiałów karoseryjnych i bez wahania polecamy produkty Troton jako jedne z produktów o najwyższej jakości z dostępnych na rynku.

  CEO
  Ruse Car AG
  Bułgaria

  Z prawdziwą przyjemnością Ruse Car AG, oficjalny serwis BMW w Bułgarii, poleca produkty do renowacji karoserii produkowane przez polską firmę Troton Sp. z o.o. Współpraca z producentem, który docenia znaczenie opartej na zaufaniu relacji między producentem a dystrybutorem i oferuje wysoki poziom obsługi klienta, aby to osiągnąć, była dla nas niezwykle satysfakcjonująca. Niemniej jednak, to oczywiście niezwykle wysoka jakość produktów sprawia, że współpraca z firmą Troton jest tak udana.

  CEO
  Gold Line Refinish UK Ltd.
  Wielka Brytania

  Z powodzeniem współpracujemy z firmą Troton od 7 lat i z prawdziwą przyjemnością możemy polecić ich pełną gamę produktów do lakierowania renowacyjnego, wszystkich rodzajów karoserii, a także dla branży jachtowej i przemysłowej. Możemy liczyć na ich elastyczne podejście i otwartość na dyskusję, a w razie potrzeby także na ich wsparcie – to wspaniała firma, z którą warto współpracować. Mamy stały kontakt z przedstawicielami firmy, którzy wspierają nas w codziennych i strategicznych działaniach, czy to w zakresie wsparcia technicznego, podejścia do sprzedaży, nowych produktów i kampanii sprzedażowych. Troton oferuje szeroki zakres wsparcia dla swoich partnerów handlowych i uważam, że szkolenia techniczne dotyczące produktów prowadzone przez firmę mają szczególne znaczenie dla działalności naszej firmy w Wielkiej Brytanii. Dzięki współpracy i zaangażowaniu oraz najwyższej jakości produktom we wszystkich latach naszej działalności w Wielkiej Brytanii osiągnęliśmy wzrost sprzedaży i obrotów, co wzmocniło naszą pozycję w tym kraju. Gorąco polecamy współpracę z firmą Troton, to solidny i odpowiedzialny partner z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym, z którym możemy bezpiecznie rozwijać naszą działalność i patrzeć w przyszłość.

  CEO
  Loja das Tintas
  Portugalia

  Od 7 lat z powodzeniem pracujemy w Portugalii z szeroką gamą produktów do renowacji samochodów marki InterTroton i Master produkowanych przez producenta Troton. Firma Troton zawsze oferowała nam stałe wsparcie i kontakt, będąc otwartym i chętnym do pomocy w każdej sytuacji. Otrzymaliśmy doskonałe wsparcie techniczne dzięki wizytom technika i przedstawiciela firmy Troton w Portugalii. Wizyty techniczne bardzo pomogły nam w szkoleniach oraz w rozwiązywaniu wątpliwości naszych klientów dotyczących stosowania różnych produktów. Możemy liczyć również na wsparcie marketingowe, które pomaga nam w rozwoju marki. Dzięki współpracy i wysiłkowi obu firm, a także dzięki produktom najwyższej jakości, udało nam się systematycznie rozwijać naszą działalność, osiągając średni wzrost obrotów o 30% w ciągu ostatnich kilku lat. Mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować tę doskonałą współpracę przez wiele kolejnych lat.

  Alex Millo
  Dyrektor zarządzający
  Millocolor
  Albania

  Firma Troton jest naszym dostawcą od 5 lat. W tym czasie usługi były zawsze wykonywane szybko i dokładnie. Firma oferuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości i możemy zapewnić, że zawsze byliśmy zadowoleni z tej współpracy. Przez te wszystkie lata świetnie się nam współpracowało z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem Troton. Z przyjemnością i przekonaniem możemy polecić ich każdemu.

  Cristian Muntean
  Dyrektor Finansowy
  SC SELERON SRL
  Rumunia

  „Z przyjemnością wyrażamy nasze uznanie dla firmy Troton, solidnej, doświadczonej i kierującej się szlachetnymi zasadami. W ciągu tych lat współpracy z firmą Troton przekonaliśmy się, że jest ona niezawodnym i lojalnym partnerem biznesowym. Musimy również wspomnieć o profesjonalizmie członków firmy, którzy zawsze chętnie dzielą się swoją wiedzą i służą pomocą w każdej sytuacji. SC SELERON SRL z pełnym przekonaniem poleca firmę Troton, wierząc, że korzystając z jej usług, zyskają Państwo profesjonalnego, oddanego i niezwykle kompetentnego partnera.”

  Branislav Stojanovic
  CEO
  AS I TRGOVINA STOJANOVIC
  Serbia

  Współpraca z firmą Troton jest dla nas przyjemnością, ponieważ firma traktuje nas nie tylko jako partnera, ale jako rodzinę. Produkty i usługi są warte swojej ceny dzięki wysokiej jakości i ładnemu wzornictwu. Najlepsze cechy firmy Troton to zaspokajanie większości potrzeb rynku, szybkie dostosowywanie się do nowych technologii i trendów oraz zapewnianie pełnego wsparcia na czas.

  Platforma B2B

  Więcej
  Wyjście 
  Go to top