NEWSLETTER

One Step Premium – nowość w ofercie marki Brayt

One Step Premium – nowość w ofercie marki Brayt

BRAYT One Step Premium to bardzo skuteczny i wydajny środek nowej generacji, służący do polerowania. Dzięki zawartości najwyższej jakości tlenków glinu, zapewnia bardzo dobry efekt, za pomocą jednoetapowego procesu.
W krótkim czasie eliminuje defekty po szlifowaniu papierem ściernym (od P1500) oraz inne uszkodzenia eksploatacyjne, gwarantując otrzymanie idealnej powierzchni o wysokim połysku. Polerowana powierzchnia nie rozgrzewa się nadmiernie, a po zakończonym procesie środek jest łatwy do czyszczenia.

Pasta One Step Premium pracuje zarówno na maszynach polerskich rotacyjnych, jak i DA oraz na większości dostępnych na rynku aplikatorów. Jak twierdzi reprezentujący markę BRAYT Andrzej Mućko: „Będą z niej zadowoleni zarówno pracownicy lakierni, jak też firmy zajmujące się kosmetyką pojazdów.”

Pracując na maszynach rotacyjnych traktujemy ją jako system dwu krokowy. Natomiast przy wykorzystaniu maszyny DA, praca jest jednoetapowa. Może się to wiązać wyłącznie z wymianą aplikatora na mniej lub bardziej agresywny. Kolejną ważną informacją dla przyszłych użytkowników tej pasty jest znaczne polepszenie pracy na aplikatorach wykonanych z gąbki, szczególnie na tak zwanych „budżetowych”. Pasta daje nam możliwość znacznego przyspieszenia czasu pracy, zwłaszcza na maszynach DA.

Więcej informacji na temat tego produktu znajdziecie u przedstawicieli handlowych firmy Troton oraz na stronie www.troton.pl


Zobacz również inne artykuły
Wyjście 
Go to top