08/08/2022

8 sierpnia 2022 hucznie świętujemy Wielki Dzień Pszczół w Troton!

Od kilku lat, troszcząc się o dobro pszczół, wspieramy finansowo Miodową Przystań. Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół każdy pracownik Troton otrzyma specjalny miodowy prezent.

Od kilku lat, troszcząc się o dobro pszczół, wspieramy finansowo Miodową Przystań. Na terenie pasieki, w dolinie rzeki Parsęta, stoi nasz ul.

Z okazji Wielkiego Dnia Pszczół każdy pracownik Troton otrzyma specjalny miodowy prezent, w którym znajdą się dwa miody, specjalna łyżka do miodu i nasiona nektarodajnych roślin wraz z edukacyjną ulotką dla najmłodszych.

Każdy wie, że miód jest zdrowy i pyszny, ale dodatkowym celem świętowania Wielkiego Dnia Pszczół w naszej firmie jest przekazanie pracownikom, ich rodzinom, a szczególnie dzieciom, jak ważne są dla nas pszczoły. Nie od dziś wiadomo, że to dzięki nim mamy owoce, warzywa, zboża i inne rośliny, nie tylko uprawne. Pełne zapylenie przez pszczoły powoduje wzrost plonu nawet o kilkadziesiąt procent.

Dlatego oprócz miodu, zachęcamy wszystkich do posiania nasion nektarodajnych roślin, aby pszczoły miały jeszcze więcej możliwości do zapylania roślin oraz zbierania pyłku i nektaru z kwiatów do produkcji miodu.

8 sierpnia 2022 hucznie świętujemy Wielki Dzień Pszczół w Troton!

Inne aktualności
Wyjście 
Go to top