29/06/2021

Nowe gąbki polerskie Brayt

Firma Troton uzupełnia swoją gamę produktową o nowe gąbki polerskie Brayt. Nowoopracowany kształt gąbek doskonale współpracuje z systemem polerskim Brayt, sprawiając, że polerowanie staje się jeszcze skuteczniejsze.

Do oferty firmy Troton zostały właśnie wprowadzone nowe gąbki polerskie. Gąbki zaprojektowano od podstaw, specjalnie dla produktów Brayt, aby zapewnić jak najlepszą współpracę z pastami polerskimi.

Pady wykonane zostały z innowacyjnej, otwarto-komórkowej pianki poliuretanowej zmniejszającej efekt przegrzewania powierzchni. Ich unikalny kształt ułatwia polerowanie trudno dostępnych miejsc. Struktura gąbki oraz środkowy otwór wentylacyjny zapewniają dobre odprowadzenie temperatury wytwarzanej przy polerowaniu, zachowując przy tym odpowiednią twardość roboczą. Gąbki świetnie nadają się do pracy zarówno z maszyną rotacyjną jak i orbitalną.

Produkty dostępne są w dwóch wariantach: gąbka twarda (żółta) oraz miękka (szara), a także w dwóch rozmiarach: o średnicy 150 mm i 80 mm.

Gąbka twarda dedykowana jest do stosowania z pastami pierwszego i drugiego kroku (od tnących do polerujących). Doskonale współpracuje z takimi produktami jak: T1 STRONG, ONE STEP PREMIUM, ONE STEP i T11. Gąbka miękka jest przeznaczona do polerowania wykończeniowego, usuwania hologramów i niewielkich zarysowań oraz nakładania wosków i powłok ochronnych. Rekomendowana do stosowania z następującymi produktami: ANTIHOLOGRAM&MICROSCRATCH REMOVER, T3 QUICK WAX&SHINE, T4 PROTECT LIQUID,  ONE STEP i ONE STEP PREMIUM.

Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową oraz do przedstawicieli handlowych.

Nowe gąbki polerskie Brayt

Inne aktualności
Wyjście 
Go to top